Rühmade info

Konnake  

sõim 1,5-3.a. (vene õppekeel)
Natalja Borodina – õpetaja

Viktoria Šulgina – õpetaja
Nelja Davõdova – õpetaja abi

 

Mesilane      rühma telefon  55937215

sõim 1,5-3.a. (vene õppekeel)

Julia Šmõkova – õpetaja

Alla Kozõreva – õpetaja

Valentina Bakšejeva – õpetaja abi

 

Sipsik     rühma telefon  55935513
sõim 1,5-3.a. (eesti õppekeel)

Jana Palmik – õpetaja  tel. 53897790
Oksana Rogotskaja – õpetaja  tel. 56692164
Anastasia Lapšina – õpetaja abi

 

Jänkuke   rühma telefon  55664523

noorem 3-5 a.(vene õppekeel)
Alla Kukoleva – õpetaja

Natalja Škroba – õpetaja
Valentina Tuulse – õpetaja abi

 

Kalake  rühma telefon 53549355

noorem 3-5 a.(vene õppekeel)

Svetlana Piven – õpetaja
Nadežda Trebunskaja– õpetaja
Olga Abanina – õpetaja abi

 

Kakuke     

vanem 5-6.a. (vene õppekeel)

Olga Guljaeva – õpetaja

Margarita Karasjova – õpetaja

Marina Ivanenko – õpetaja
Tamara Ruditš – õpetaja abi

 

Lepatriinu   rühma telefon  55550718

vanem 5-6.a.  (eesti õppekeel)

Jelena Hanson – õpetaja

Anna Dudartšuk – õpetaja

Jekaterina Tšernikova – õpetaja abi

 

Sajajalgne
sobitusrühm 3-5 a.(vene õppekeel)
Irina Podonitsõna – õpetaja
Irina Dubkova – õpetaja

Ly Layla Krikk – õpetaja
Violetta Kiudmaa – õpetaja abi

 

Mõmmik     rühma telefon  58259420
vanem 5-6.a. (vene õppekeel)
Galina Kozlova – õpetaja
Natalja Gušta – õpetaja
Anna Smirnova – õpetaja abi

 

Siilike     rühma telefon  58495321

koolieelikute ettevalmistusrühm 5-7.a. (vene õppekeel)
Marina Kaminskaja – õpetaja
Marina Lukjanovitš – õpetaja

Natalja Sultanova – õpetaja

Tatjana Merenkova – õpetaja abi

 

Sipelgas    rühma telefon  58308217

koolieelikute ettevalmistusrühm 5-7.a. (vene õppekeel)

Jelena Rattik – õpetaja

Oksana Grebinštšikova – õpetaja

Inessa Bekasova – õpetaja abi

 

 

Päkapikk    rühma telefon  56079356
arendusrühm pervasiivsete arenguhäiretega 3-6 a. (vene õppekeel)

Olga Krylova – logopeed-eripedagoog

Jelizaveta Roditševa – õpetaja
Jekaterina Saar – õpetaja

Niina Hristjuk – õpetaja abi