Uudised

Haridus- ja Teadusministeeriumi kantsleri 20.03.2018 käskkirja nr 1.1-3/18/56 „Haldusjärelevalve teostamine Tallinna Sõbrakese Lasteaias“ alusel viiakse  alates 16.04.2018 Tallinna Sõbrakese Lasteaias läbi haldusjärelevalve.

16.04.2018 ajavahemikul kell 15.00-18.00 on lasteasutuse pidajal, hoolekogu liikmetel, töötajatel ja lastevanematel võimalik täiendavalt vestelda haldusjärelevalve läbiviijatega.

Selleks palun eelnevalt leppida aeg kokku tel 53 46 44 48 või e-posti teel Parje.Ylavere@hm.ee.

___________________________________________________________________________________________________

2018. aastal on lasteaia kollektiivpuhkus 16. juulist kuni 12. augustini 2018.

Kollektiivpuhkuse ajal on võimalus kasutada lasteaiakohta Tallinna Mooniõied Lasteaias, Kiili 6.

Suur tänu Sipelga ja Mesilaste rühma õpetajatele ja lastele Sääse raamatukogus Eduard Uspenski loomingule pühendatud konkursil osalemise eest.

Pilte konkursi töödest ja  üritusest saab vaadata järgmistelt lehtedelt:

LAHTISTE UUSTE PÄEV kolmapäeval 17.mail 2017 kell 9.00%d0%b7%d1%88%d0%b4%d0%b5

Kava leiate siin.

.

Oodatud on kõik lapsevanemad osa võtma oma lapse rühma tegevustest!

_________________________________________________________________________

2016/2017 õppeaastal on lasteaia suvepuhkus 01.07.2017 kuni 31.07.2017.

Sellel ajavahemikul töötab 4 rühma.

_________________________________________________________________________

Meie lasteaed andis oma pannuse heategevusprogrammi “Märka ja aita”. Annetuse summas 60 euro on üleviidud Tallinna Alushariduse Juhtide Ühenduse (TAHJÜ) erikontole.

______________________________________________________________

AITAME ÜKSTEIST!

Meie lasteaias on hea tava läbi viia laat “Sõbralt sõbrale”.

Lapsed kasvavad, kuid väikeseks jäänud asjad jäävad riiulitele seisma.

Kui Te korralikke asju ei vaja enam, tooge nad palun meie laadale kuni 18. novembrini 2016.a. oma rühma.

Aitame üksteist!

Oleme tänulikud kõigile osavõtjatele.

Laat “Sõbralt sõbrale” toimub 21.11.-02.12. 2016.a.

___________________________________________________________________________

18 kuni 24 aprill 2016.a.  on lasteaias Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi algklasside õpilaste kunstinäitus. Tule vaatama!

___________________________________________________________________________

Soovitused nakkushaiguste leviku ennetamiseks lasteasutustes

25.01-29.01.2016-TERVISENÄDALA TALVINE SPORDINÄDAL.

Kava leiate siit.